Bestuur en commissies

 

Reglementen

Statuten

Huishoudelijkreglement (Versie: 27 maart 2014)

Havenreglement (Versie: 28 maart 2012)

Privacybeleid De Broekerhaven (Versie: 2019)

Bestuur

Sjoerd Bakker – Voorzitter
voorzitter@broekerhaven.com

Lenka Struijs – Secretaris
secretaris@broekerhaven.com

Annette Laan – ledenadministratie
ledenadministratie@broekerhaven.com

Hans Limburg – Penningmeester
penningmeester@broekerhaven.com

Frank Fit – Havenzaken

Havenmeesters

havenmeesters@broekerhaven.com
Mobiel 06 – 214 046 98
Telefoon havenkantoor 0228 – 51 87 98

Havencommissie

Jan de Vries – voorzitter
Henk Hoogland – secretaris

Overigen

Jeugdzeilen – Peter van Laar – zeilopleiding
jeugdzeilen@broekerhaven.com

Wedstrijdzeilen – Ron Laan
wedstrijdzeilen@broekerhaven.com

Evenementencommissie – Peter van Laar
evenementen@broekerhaven.com

Website – I. IJzer
website@broekerhaven.com